Jak dobrać wygodną bieliznę?

man-765772_1280

Puszyści panowie często mają problem z wyborem odpowiedniej bielizny, nieświadomie decydując się na nieodpowiednie fasony. Tymczasem w przypadku tuszy należy szczególnie zadbać o własną wygodę, zwracając uwagę nie tylko na krój, ale także na jakość materiału. Na szczęście na rynku są dostępne propozycje bielizny dedykowane puszystym mężczyznom, które zostały zaprojektowane z myślą o poczuciu komfortu. Warto przyjrzeć się najlepszym bokserkom, podkoszulkom czy piżamom dla panów, którzy cenią sobie wygodę.

Jaka piżama jest najlepszym wyborem?

Jakość snu w dużej mierze zależy od wyboru odpowiedniej bielizny nocnej, która nie będzie ograniczać swobody ruchu. W tym celu lepiej zrezygnować z fasonów ze zbyt małym wycięciem pod szyją, powodującym niekomfortowy ucisk. Dobrym wyborem okaże się komplet bielizny wykończonej w szpic, który nie przylega bezpośrednio do szyi.

500_500_productGfx_3e290f6932e6cec6a7204c71de72b05cDzięki temu, niezależnie od pozycji, mężczyzna będzie mógł w pełni oddać się nocnemu wypoczynkowi. Bardzo ważny jest także sam materiał. Puszyści panowie koniecznie powinni wybrać dla siebie przewiewną tkaninę, która zapewni optymalną cyrkulację powietrza. Wiosną i latem strzałem w dziesiątkę będzie bawełniana piżama z krótkim rękawem.
500_500_productGfx_40689905Zimą natomiast można zdecydować się na fason z długimi rękawami, oczywiście również wykonany na bazie cienkiego materiału.

Podkoszulki dla panów z nadwagą

Zwykła, biała podkoszulka powinna znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny. W przypadku puszystych panów istotne jest, aby była on wykonana z bawełny. Dzięki temu ubranie będzie bardzo przewiewne, a jednocześnie zapewni pełną swobodę ruchu. Warto zwrócić uwagę na klasyczne podkoszulki wykonane z prążkowanej tkaniny.

500_500_productGfx_26901862Takie fasony doskonale dopasowują się nawet do najbardziej problematycznej sylwetki. Dodatkowym atutem jest dość duże wycięcie pod szyją. Biała podkoszulka może być noszona samodzielnie, na przykład podczas odpoczynku w domowym zaciszu, ale można także zakładać ją pod eleganckie koszule.

Komfortowe majtki i bokserki

Jeśli chodzi o majtki i bokserki, panowie z nadwagą koniecznie powinni wybrać fasony nieuciskające ciała. Pod względem jakości materiału, niezastąpiona okaże się bawełna. Godne uwagi są majtki gwarantujące regulację w obwodzie, dzięki czemu zapewniają jeszcze większe poczucie swobody.

500_500_productGfx_42386738Możliwość rozciągnięcia się materiału sprawia, że ryzyko uciskania ciała praktycznie zostaje wyeliminowanie. W przypadku bokserek, warte zainteresowania są zarówno bawełniane ubrania, jak i propozycje z domieszką elastanu, które delikatnie dopasowują się do sylwetki. Jednocześnie należy zaznaczyć, że zarówno majtki, jak i bokserki dla puszystych panów mogą być bardzo atrakcyjne pod względem estetycznym.
500_500_productGfx_ffa71b4c8c2c5ce8a414f8fd2212b48dZa pomocą odpowiednio dobranej bielizny każdy puszysty mężczyzna może zadbać o własny komfort. Warto kierować się jakością materiału, od którego zależy cyrkulacja powietrza oraz swoboda poruszania się. Obecnie producenci bielizny oferują bardzo atrakcyjne ubrania, które zachwycają ciekawym wzornictwem i stylową kolorystyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *