Jak się ubrać na Sylwestra?

business-suit-690048_1280

Sylwestrowe szaleństwo to okazja do tego by rozpocząć nowy rok w atmosferze – dosłownie i przenośni – szampańskiego humoru. Jednak zanim nastąpi ten radosny czas, trzeba pomyśleć o tym co włożyć na tą wyjątkową okazję. Ten problem dotyczy absolutnie wszystkich kobiet i mężczyzn, ale osoby noszące większe rozmiary zwykle mają z tym więcej problemów. Co w takim wypadku założyć by w czasie Nowego Roku czuć się pięknie w blasku strzelających fajerwerków?

Przede wszystkim osoby puszyste muszą pamiętać, że piękny wygląd i modne ubrania to nie jest rzecz zarezerwowana jedynie dla wybranych – absolutnie każdy może zachwycić swoją stylizacją, jeżeli tylko będzie ona odpowiednio dopasowana do sylwetki. Warto jednak nieco wcześniej zacząć poszukiwania idealnego stroju – wybrane na szybko alternatywy zwykle nie sprawdzają się przy takich okazjach.

Sylwestrowe ubrania dla puszystych

Bardzo ważne jest to by dobrać odpowiedni strój do rodzaju imprezy na jaką wybieramy się w sylwestrową noc. Impreza taneczna wymaga innego ubioru niż elegancki wieczór w stylowej restauracji. W Nowy Rok warto zadbać o to by założyć coś niespotykanego i wyszukanego – codzienne stroje będą towarzyszyć nam przez cały rok, a ta wyjątkowa noc rządzi się przecież swoimi prawami. Panowie mogą postawić na modne kontrasty i nietypowe materiały. Puszysty pan może w sylwestra spróbować założyć do garnituru koszulę w kontrastującym kolorze. To bardzo modne rozwiązanie, które sprawdzi się także w przypadku mniej formalny okazji – np. w połączeniu z eleganckim kardiganem czy pulowerem. Aktualnie bardzo modne są garnitury ze sztruksu lub spranej bawełny – to także okazja by wyróżnić się z tłumu i zaprezentować prawdziwie męską elegancję.

500_500_productGfx_40738714

500_500_productGfx_42634073Kreacja na sylwestra w Super Size

Panie zwykle mają znacznie większy problem od mężczyzn – przy każdej okazji pragną wyglądać pięknie, ale sylwester jest szczególnie ważną imprezą. Panie noszące większe rozmiary czasami padają ofiarą stereotypu, że nie ma pięknych kreacji w rozmiarze Plus Size lub Super Size. Błąd! Takie suknie i kostiumy są i bardzo często są znacznie lepiej dopracowane niż suknie w standardowych rozmiarach. Pragnąc zamaskować zbędne kilogramy warto postawić na długie suknie, które optycznie wyszczuplą sylwetkę – dobrze zainwestować w pionowe wstawki, które jeszcze bardziej spotęgują efekt. Najlepiej wybrać kreację z gładkiej tkaniny w jednolitym kolorze – takie rozwiązanie najlepiej sprawdza się w przypadku pięknych sukni w większym rozmiarze.

Nowy Rok a garderoba dla puszystych

Przed Sylwestrem warto zapamiętać, że to co niektórzy uważają za mankament, dla innych może być ogromną zaletą. Puszysta moda to możliwość pozwolenia sobie na nieco więcej dodatków i bardziej bogate stroje. Panowie noszący większy rozmiar mogą spokojnie nosić bardziej wyszukane dodatki – barwne krawaty czy coraz popularniejsze muchy w niespotykanych kolorach i deseniach. Puszyste panie mogą pozwolić sobie na dodatki zdobione piórami, cekinami lub kwiatami z udrapowanej tkaniny. Dodatkowo puszyste panie i panowie doskonale wyglądają w kapeluszach – elegancka Fedora lub kapelusz z dużym rondem to coś co może naprawdę zachwycić – warto poeksperymentować przed lustrem.

Puszyści w Sylwestrową Noc mogą więcej – to jest prawda, która coraz częściej wychodzi na jaw i warto pozwolić by w Nowy Rok i nasi znajomi przekonali się o tym w całej rozciągłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *