Kolory i wzory dla puszystych, czyli triki wyszczuplające

suit-407086_1280

Nie jest tajemnicą, że odpowiedni dobór kolorów i deseni ubrań bezpośrednio wpływa na prezencję całej sylwetki. Warto wziąć to pod uwagę, szczególnie jeśli borykamy się ze znaczną nadwagą. Puszyści panowie mają do dyspozycji bardzo szeroki wybór odzieży, dzięki czemu bez problemów mogą znaleźć dla siebie takie ubrania, które okażą się skuteczne w optycznym wyszczupleniu. Należy także pamiętać o tym, że niektóre wzory powinny być szczególnie omijane przez osoby z nadwagą, ponieważ jedynie przykuwają uwagę do poszczególnych części ciała.

Jakich deseni należy unikać?

Jaskrawe kolory i duże desenie z pewnością nie są odpowiednią propozycją dla puszystych panów. Neonowe barwy od razu zwracają uwagę na całą posturę mężczyzny, a tego z pewnością większość panów wolałoby uniknąć. Poprzez intensywną kolorystykę można wyróżnić się z tłumu, przez co nasza sylwetka zostanie jeszcze bardziej zaakcentowana. Tymczasem dzięki spokojnym deseniom można skutecznie wyciszyć swoją stylizację, dzięki czemu nasza tusza nie zostanie przez nikogo zauważona.

Na jakie kolory najlepiej się zdecydować?

Ciemne kolory zawsze doskonale sprawdzają się w optycznym wyszczupleniu sylwetki, dlatego panowie z nadwagą powinni zdecydować się przede wszystkim na takie barwy. Dla przykładu, czarna kurtka jeans, czy inne odzienie wierzchnie w tym kolorze, okaże się bardzo dobrym wyborem, sprawiając, że sylwetka będzie wydawać się znacznie smuklejsza.
500_500_productGfx_25700137Nie oznacza to jednak, że w garderobie puszystych panów muszą królować wyłącznie odcienie czerni czy szarości. Nic bardziej mylnego – ważne jest jednak, aby kolory nie były zbyt intensywne. Warto zdecydować się przede wszystkim na naturalne barwy ziemi, które znakomicie sprawdzą się w stylizacjach dla puszystych panów.

A co z deseniami?

Jeśli chodzi o wzory ubrań, puszyści panowie powinni sięgnąć między innymi po pionowe desenie. Akrylowy sweter o podłużnych wytłoczeniach to tylko jedna z wielu propozycji, która pomoże w optycznym wyszczupleniu sylwetki. Dzięki pionowym wzorom cała postura będzie wydawać się znacznie wyższa.

500_500_productGfx_25684677Należy zaznaczyć, że tego typu desenie nie muszą być symetryczne. Dobrym wyborem będzie sweter z pionowymi wstawkami, które są utrzymane w innym kolorze. Tym sposobem wyróżniają się na tle materiału, co dodatkowo wpływa na skuteczność trików wyszczuplających.

500_500_productGfx_25685783Tego typu ubrania najlepiej połączyć z jednokolorowymi spodniami, tworząc stylową i ponadczasową stylizację. Można także zdecydować się na odzież z subtelną aplikacją. Należy jednak pamiętać, aby nie była ona zlokalizowana na brzuchu, szczególnie jeśli nadwaga dotyczy przede wszystkim tej części ciała.

Z pomocą odpowiedniej kolorystyki oraz deseni można stworzyć stylizację, która okaże się niezwykle skuteczna w optycznym wyszczuplaniu ciała. Panowie walczący z nadwagą koniecznie powinni zapoznać się z tymi ponadczasowymi trikami, wprowadzając je do swojej codziennej garderoby. Warto zaznaczyć, że producenci ubrań w rozmiarach XXXL bardzo często proponują odzież utrzymaną właśnie w tego typu wzornictwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *